Informace

O nás

Naše firma působí na obuvnickém trhu již od roku 1992.  Naše mnohaleté zkušenosti s prodejem obuvi v krásném rekreačním a lázeškém městě Třeboni, nás nasměrovali ke značce RIEKER ANTISTRESS. Tato obuv splňuje ty nejzásadnější požadavky pro obuv , lehká a pružná podešev, která se výborně přizbůsobí při chůzi, kvalitní materiály, tlumení nárazů při chůzi a dostatečná přizpůsobivost šířce chodidla. V našem sortimentu naleznete také obuv značek MARC, JOSEF SEIBEL.  Přejeme Vám příjemný nákup. V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontktovat. 

 

OBUV RIEKER ANTISTRESS

Obuv značky RIEKER je koncipována pro chůzi, ale i stání či sezení, neboť díky ojedinělé konstrukci a speciálním komponentům zaručují minimální hmotnost, nejvyšší možnou pružnost i maximální vnitřní prostor. Současně nabízejí optimální absorpci nárazů při chůzi.
Mimořádná RIEKER FLEXIBILITA přináší Vašim nohám tolik svobodného a přirozeného pohybu, jako by byly bosé. Vaše tělo to ocení.
Podešev RIEKER® ANTISTRESS® Vám díky optimální a trvalé schopnosti absorbovat nárazy zaručuje neustále příjemnou chůzi. Dlouhodobou absorpci nárazu Vám zabezpečují také všechny Rieker podešve s podpatkem.
Příjemné pocity při každém kroku, vytvářené díky mimořádně lehkým Rieker komponentům a ojedinělé RIEKER konstrukci. Ani po celodenním nošení nepocítíte únavu.