Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

Platné od 17.9.2012

Obuv pod Věží - Rieker, Masrykovo nám 1/146, 37901 Třeboň

IČ.:42414326 , DIČ.: CZ6204200079

www.obuvpodvezi.cz, Tel.: 384385816,386752807 

 

Objednávka

Veškeré potvrzené objednávky jsou závazné. Kupující stvrzuje svou objednávkou souhlas s obchodními podmínkami i s reklamačním řádem  e-shopu www.obuvpodvezi.cz. 

 

Způsob dodání zboží

Zboží expedujeme do 48 hodin po obdržení závazné objednávky prostřednictvím služby PPL dopravce.  Zboží bude doručeno na DODACÍ adresu uvedenou v objednávce, popř. na adresu uvedenou v komentáři k objednávce.

V případě, že Vámi vybrané zboží nebude na skladě, bude Vás kontaktovat naše pracovnice a domluví s Vámi výměnu za jiný druh zboží, popř. stornaci daného zboží.

 

Převzetí zboží

Kupující při převzetí zboží ve vlastním zájmu zkontroluje neporušenost obalu. Pokud se objeví poškození obalu sepíše s dopravcem protokol o poškození zásilky. Kupují by měl po převzetí zásilky zkontrolovat správnost dodaného (objednaného) zboží dle přiložené faktury  či dokladu (paragonu...)  v případě nesrovnalostí ihned (buď telefonicky nebo emailem) informovat pracovníky e-shopu.

 

Možnosti dopravy

Objednané zboží zaplatíte dopravci pracovníkovi PPL při převzetí zásilky. Zboží expedujeme do 48 hodin od objednání v pracovní dny (PO-PÁ). Zásilka je doručena zákazníkovi nejdéle do pěti dnů od převzetí objednávky, není-li dohodnuto jinak se zákazníkem .

- společnost PPL 100Kč

POŠTOVNÉ PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2 000 KČ ZDARMA !!!

 

Doba doručení (Aneb - za jak dlouho Vám zboží dodáme)
Vzhledem k šíři naší nabídky a rychlé obmněně sortimentu nejsme zdaleka schopni držet sklad se všemi produkty, které nabízíme. Pokud je zboží ve stejné chvíli Vaší objednávky na prodejně, je zboží odesíláno co nejdříve. 

 
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás ujistili, že naším cílem je vyřídit Vaši objednávku v co možná nejkratším termínu bez zbytečných odkladů. Bohužel i přes naši veškerou snahu, může být doba doručení ovlivněna delší dobou zpracování v centrálním skladu, případně dopravcem. Tyto procesy mohou být také narušeny nepředvídatelnými okolnostmi, např. povětrnostní podmínky na trase. Námi garantované termíny dodání jsou kalkulovány s přiměřenou rezervou.

Odstoupení od smlouvy

Kupující má právo do 14 dnů od převzetí zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží musí být vráceno v nepoškozeném stavu, bez známek užívání a s veškerými visačkami. Zároveň musí být přiložena faktura a na ní uvedeno, zda-li chcete vrátit peníze poštovní poukázkou na uvedenou adresu nebo na Vámi uvedený účet. Pokud nebude uvedeno číslo účtu automaticky se peníze posílají poštovní poukázkou do 30 dnů po doručení vráceného zboží.

Po doručení vráceného zboží (odstoupení od kupní smlouvy) prodávajícímu, bude kupujícímu zaslána částka odpovídající ceně za zaplacené zboží, ponížená o prokazatelně vynaložené náklady.

V případě vrácení pouze části věcí z faktury bude poštovné odečteno.

Zboží, které vracíte zpět NEZASÍLEJTE NA DOBÍRKU. Takto došlá zásilka nebude přijata.

Reklamace

Reklamace zboží bude vyřízena do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží spolu s fakturou, na kterou uveďte co reklamujete popis závady. Zákazník bude emailem informován o přijetí zboží k reklamaci. Po vyřízení bude opět informován emailem, jak byla reklamace vyřízena.

Zboží k reklamaci zasílejte čisté. Zabalte do vhodného obalu. Neočištěná obuv nebude přijata. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky a výrobce neuzná záruku u zboží poškozeného při přepravě.

Reklamace zasílejte na adresu: Obuv pod věží - Rieker, Masarykovo nám. 1/I , 37901 Třeboň.
 

Postup při výměně zboží:

Ofoťte , okopírujte fakturu nebo přiložte dopis a napište své jméno, číslo objednávky a Váš požadavek na výměnu. Doporučujeme ověřit dostupnost položek na našem e.shopu  www.obuvpodvezi.cz , které požadujete na výměnu (můžete napsat i náhradní variantu). Jakmile k nám dorazí zásilka na výměnu, bude obratem vyměněna a následující pracovní den odeslána.

V případě , že bude výměna za méně peněz než bylo původně, napište nám číslo účtu, popř. že chcete rozdíl poslat na složenku. Pokud bude výměna vyšší ,bude zboží posláno na dobírku.

Práva a povinnosti prodávajícího

Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na uvedenou dodací adresu. Nedílnou součástí zásilky je i faktura na zakoupené zboží.

Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné a nelze je využít k jiným účelům.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Prodávající má právo na odstoupení od kupní smlouvy (závazné objednávky) v případě, že není zboží skladem a nedohodne se s kupujícím na jiné objednávce.

Závěrečné ustanovení

Odesláním závazné objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami platnými v den odeslání.Odesláním závazné objednávky, také souhlasí že si přečetl zde uvedené obchodní podmínky.Souhlasí i s cenou platnou v den odeslání, pokud nebylo v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

 

Obuv pod Věží - Rieker, Masrykovo nám 1/146, 37901 Třeboň

IČ.:42414326 , DIČ.: CZ6204200079

www.obuvpodvezi.cz, Tel.: 384385816,386752807